Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлища болонскі

Вудки болонські - це надзвичайно всебічний вид поплавочної оснастки. Болонська снасть дозволяє вудити рибу абсолютно за будь-яких обставин і навіть у тих локаціях, де лов штекерної або махової вудки нереальна.

Найцікавіша, найпоширеніша рибалка - це рибалка влітку способом - поплавець. І підготувати вудку нікому не складе труднощів, навіть рибакам-початківцям і дітям. Досконалість у галузі риби поплавця принесла болонська вудка, і на даний момент має величезний авторитет серед цінителів риболовлі. Вудлище болонське - це палиця риболова, щоб ловити рибу. Відрізняється від звичайного вудлища поплавчаного:

а) наявністю стаціонарного тримача котушки;

б) наявністю кілець, які розміщені на кожному коліні.

Передбачені додаткові ковзаючі кільця на 1 або 2 верхньому коліні, для рівномірного розподіленого навантаження. Болонські вудлища, як правило, випускаються телескопічною конструкцією і володіють істотною перевагою зі звичайною вудкою:

- снасть багатогранна (універсальна), зручно використовувати за абсолютно різних умов;

- у разі обриву повідця, можна швидко поміняти його або змінити конструкцію снасті;

- реально швидко проводиться підготовка до процесу риболовлі та миттєво відбувається складання після закінчення процесу;

- зручне транспортування вудлища (займає мало місця);

- реальність охопити більше акваторії в процесі лову, не змінюючи місця риболовлі - котушка допоможе впевнено виважувати гідні екземпляри.

Вибрати гідне болонське вудлище, Вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Доктор-Фишинг.

Вгору