Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінги ФАВОРИТ

Американські компанії досить відомі серед любителів риболовлі своїми якісними снастями. Не виняток спінінги Favorite для джигу, що мають позитивні відгуки у затятих рибалок. Сприяє цьому безперервний розвиток кампанії, що вилився у відкриття виробничих баз в азіатському регіоні та представництв у багатьох країнах світу. Не залишився осторонь і пострадянський простір, де співробітники центрів зайняті в розробці та тестуванні останніх ультралайтових Favorite спінінг від компанії Фаворит.

Все для потенційних покупців

Залишитися незадоволеним використанням снастей американської фірми просто неможливо через чудові робочі характеристики. Favorite спінінги представлені на сайті інтернет-магазину  doctor-fishing.сom.ua. Всі вони в сукупності стануть причиною захоплених вражень досвідченого спінінгіста:

Демократична цінова політика компанії. Важливий фактор, коли за високого рівня якості ціна виробу приємна для покупця. Спінінг Favorite Х1 в силу прийнятної вартості сприяють сезонному оновленню арсеналу любителям риболовлі.

Інноваційні матеріали, полімерні з'єднання – застосування високомолекулярного карбону Toray, фурнітури та кілець Fuyi. Для виготовлення рукояті використовується натуральне пробкове дерево або альтернативний варіант – полімерний матеріал Eva. Бездоганне складання є квінтесенцією виробничого процесу.

Можливість застосування вудлищ в умовах особливостей вітчизняних водойм. Кожна модель бланка Favorite Blue Bird розробляється конструкторами компанії з урахуванням конкретних типів річок та озер і способів лову. Фірма Фаворит відкриває власні тестувальні  центри, що допомагають адаптувати продукцію до місцевих природних умов. Для цього залучаються провідні місцеві спортсмени-рибалки. Любителів екстриму, які обирають для лову закоряжені заводі, можуть звернути увагу на спеціально розроблену лінійку Favorite Impulse або Favorite Creed. Прекрасна гнучкість гасить ривки, при цьому спінінг зручно сидить у руці. Для шанувальників різноманітності в лові розроблені моделі Favorite Skyline – вудлища збалансовані, динамічні при закиданнях і зберігають необхідну жорсткість при ривках.

Широкий асортимент Favorite Cobalt у кожному модельному ряді, що дозволяє працювати з різними видами приманок. Окремі моделі мають до двадцяти типорозмірів з різними тестами та довжинами. У рибалки є можливість зробити власний вибір спінінга для джигу, ультралайту для будь-яких умов лову, скориставшись послугами сайту doctor-fishing.сom.ua.

Вгору