Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлища спінінгові Azura

Відмінні кидкові характеристики та бездоганне відпрацювання при виважуванні із забезпеченням високої чутливості з можливістю використання делікатної або агресивної манери лову – все це забезпечують спінінгові вудилища Azura. Використання блешень, воблерів або лову на джиг, оберталки - з японськими вудлищами можливі всі варіанти. У цьому універсальність снастей лайт-класу, вибрати і придбати які можна на сайті doctor-fishing.сom.ua.

Вирішуємо будь-які завдання

Остання новинка від компанії – серія Safina X. Прекрасно підходять для берегової риболовлі на невідомій водоймі. Моделі створені для полювання на прісноводних хижаків – окунь (надделікатний лов) з можливістю перемикання на щуку (з використанням об'ємної приманки). Особливе складання бланків дозволяє перебудовуватися з легкістю.

Хрестоподібна графітова обмотка сухого бланка сприяє підвищенню міцності та широкому тестовому діапазону. Висока чутливість забезпечується за допомогою порожнистих вершин хлиста. Тубулярний тип моделі дозволяє працювати з усіма видами приманок. Відмінна кидковість при важких та дрібних приманках зберігається. Спінінгові вудлища Azura виконані в стилі японської класики із застосування сучасних кілець від WeBo, стильний катушкотримач посилює тактильну чутливість.

Для великих трофеїв

Полювання на великих щук та судака ведеться вудлищами серії Falcona. Вони потужні та представлені широкою лінійкою. Кожна модель створена до виконання своїх завдань. Карбона Toray 40T – матеріал, що надає бланкам легкість та жорсткість (з гарним запасом міцності) одночасно, що дозволяє стримувати великий трофей. Вудлища призначені для різких підривів при джиговому лові з берегів великих річок та водосховищ.

Короткі моделі (213 см) чудово підходять для лову щуки на джиг на малих річках. Невеликі воблери також будуть доречними. Працюють із приманкою до 26 гр. Джигове вудлище Falcona 244 см застосовується в тестових межах 7-28 гр. для судака та щуки. Великі силіконові приманки можна використовувати на невеликих глибинах для щуки, а вудити судака можна на глибинах до 12 м. Для важких вантажів та приманок слід вибрати модель 802М (8-32 гр.). Довжина 244 см сприяє чудовому далекому закиданню, а можливість виконання різких проводок відмінно підходить для лову судака. Із закладеним у бланку запасом потужності можна розраховувати на 5-кілограмові та більше екземпляри. З інтернет-магазином doctor-fishing.сom.ua Ваш вибір буде оптимальним.

Вгору