Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Сигналізатори клювання Prologic

Сигналізатор Prologic для риболовлі на коропа — не замінний атрибут для знатного карп'ятника. Саме ця технологія в сучасній риболовлі допоможе рибалці швидко зорієнтуватися і не проґавити довгоочікуване клювання. Найтонші торкання волосіні Вам передасть сигнал Пролоджик своїм вишуканим світловим сигналом.

Електронні Prologic сигналізатори — це всесвітні, точні, надійні допоміжні для контролю клювання. Випробовуючи їх на риболовлях у різних кліматичних умовах, ми реально були у захваті від чіткої роботи. Електронні сигналізатори клювання Prologic - це нововведення від виробника, яке гарантує точно передати інформацію (сигналом) рибалці про клювання. Пролоджик сигналізатори комплектуються обов'язково пейджером та кількома індикаторами з різнокольоровими світлодіодами. Один з найважливіших елементів для економії батареї – це Ви самі регулюєте чутливість світла і не важливо коли відбувається рибалка вдень чи вночі. Гучність звукового сигналу Ви зможете самі регулювати. А це погодьтеся важливо, щоби не створювати дискомфорту сусідам. Індикатори Prologic мають у комплекті фіксатори для кріплення до вудлищ, вони виконують функцію тримача під час клювання. Prologic сигналізатори широкої функціональності. Ось наприклад, Ви придбали індикатор Пролоджик, пейджер яких має пам'ять і на наступній риболовлі Вам не треба знову налаштовувати їх ... все зберігається в пам'яті.

Всі сигналізатори покльовки Пролоджик водонепроникні з міцним корпусом Soft-Touch, що гарантує Вам захист від будь-якого водного дотику, навіть коли від сильного удару, клювання, Ваш род под впаде у воду, Пролоджик сигналька невпинно маячить про знатне клювання. Доктор-Фишинг - Ваш друг у пошуку дивовижних коропових сигналізаторів Prologic.

Немає товарів

Вгору