Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Daiwa спінінг

Фірма заслужила собі шану у багатотисячної армії шанувальників риболовлі. Щорічно до продажу надходять новинки на додаток до існуючих моделей, кількість яких перевищила три тисячі. І всі вони належать до рангу висококласних. Виготовляючи спінінгові вудлища Daiwa, компанія робить ставку на відмінну якість та використання передових технологій.

Стрій

Конструктори Daiwa безперервно працюють над удосконаленням хлиста, доводячи його до ідеалу. Характеристики катапульти дозволяють використовувати приманку різної ваги зі збереженням точності та дальності закидання. Гармонійність вигину вудлища швидко втомлює видобуток, підводячи його практично до ніг без ризику зламати спінінг. Поряд із загальноприйнятими маркуваннями виробник використовує і свою фірмову REGULAR – «справжній, правильний». Стрій має класичну конусно-параболічну конструкцію. Мінімальні зусилля з максимальною дальністю закидання дають змогу нівелювати втому. В інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua можна знайти вудлища з такими особливостями в серіях:

  • GRAND VIEW-X;
  • MORETHAN;
  • СИМА-Х;
  • TEAM DAIWA BATTLER.

Використовувані технології та матеріали

Спінінгові вудлища Daiwa - високотехнологічні вироби. Компоненти, що застосовуються у їх виготовленні, перераховані у технічних характеристиках, що надаються компанією. У провідних виробників вони практично однакові. Технологічні хитрощі у фірм, що конкурують, свої і розкривати їх ніхто не стане. Для рибалки вони не такі цікаві, як експлуатаційна сторона питання. Не варто залучатися недорогими імітаціями знаменитої марки - вся краса рибалки може зникнути в мить.

Умови лову та вибір вудлища

Для лову на нешироких річках або озерної риболовлі з човна зручними будуть хлисти завдовжки близько 2,5 метрів. Що стосується ладу, то у Daiwa він ідеальний у будь-яких моделях. Потрібно підлаштуватися під свій темперамент. FAST для прихильників раціонального закидання, REGULAR для любителів «посмикувати» приманку. Тест краще вибирати від 4 до 15 гр. У цей проміжок потрапляє багато видів риби, зокрема і щука. З берега вивудити важкі екземпляри можна легко (якщо фрикціон котушки правильно відрегульовано). А ось для лову з човна слід мати під рукою вудлища з тестами 5-18 та 5-21 гр. З зручними гнучкими вершинками, що дозволяють повноцінно використовувати оберталки. Довжина в районі 2-х метрів, при хороших кільцях та пристойній котушці має гарну далекобійність. З правильним вибором допоможе сайт інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua.

Вгору