Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Котушки для спінінга Shimano

Спінінгові котушки Shimano

Один з головних елементів спінінга – котушка. Механізм запобігає пориву волосіні і сприяє дальності закидання. Спінінгові котушки Shimano слід підбирати відповідно до типу, розміру, а також способу лову і обраного вудлища. Інтернет-магазин doctor-fishing.сom.ua надає можливість вибору і простої купівлі моделі, що цікавить.

Відомий світовий бренд

Велосипедна компанія у 70-х роках 20 століття розпочала випуск своїх рибальських снастей. Виробник досить швидко завоював світові ринки, роблячи ставку на інноваційні матеріали, технології та широкий діапазон цін. У японського виробника широкий модельний ряд безінерційних котушок: від бюджетних до професійних високотехнологічних міцних надлегких матеріалів. Але наявність високої якості, що забезпечує тривалий експлуатаційний термін, неодмінна умова для всієї продукції.

Усі елементи, використані у механізмах, є власними розробками концерну та запатентовані. Для полегшення вибору Шимано котушок на упаковці перераховані механізми та елементи, що застосовуються в кожному конкретному випадку. Деякі з них:

  • Aero wrap - Гвинтове намотування, забезпечує рівномірність витрати волосіні.
  • Anti-Rust Bearings - Захист  підшипників від пилу та піску.
  • Baitrunner system - Система миттєвого зняття з фрикціону при різкому клюванні великої риби.
  • Dyna-Balance - Динамічне балансування ротора для плавної роботи котушки.
  • Power Roller - Жолобчаста конструкція ролика дозволяє збільшити дальність закидання.
  • X-Ship - Механізм забезпечення плавного ходу під великими навантаженнями за допомогою високошвидкісного приводу.

Правильний вибір 

Перше, що потрібно звернути увагу, підбираючи спінінгові котушки Shimano - оригінальність виробу. Хоча бренд і японський, але має заводи по всьому світу і країна виробник може бути не завжди Японією. Низька ціна Шимано котушок не повинна відлякувати, оскільки компанія справді випускає низку бюджетних, але якісних котушок, які можна знайти в інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua. Далі технічна сторона питання:

Лісоємність

Чим більший розмір шпулі, тим більше її може вмістити (оптимальний типорозмір – 3000). Беріть до уваги товщину волосіні і відданий спосіб лову.

Фрикційне гальмо.

Конструкція заднього проста в управлінні і більше підійде новачкам.
Швидкість змотування. Залежить від величини оборотів лісоукладача.
Вага котушки.

Оптимальним вважається близько 300 грамів.
Кількість підшипників. Від їхнього числа залежить плавність обертання, гасіння вібрації і «болтанки» в процесі змотування.

Вгору