Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлища кастингові

Спінінг кастинговий однозначно в парі з мультиплікаторами - ідеальне поєднання, ловити кастингом. Кастинговий спінінг відрізняється від класичного спінінга наявністю на рукояті курка (тригера), для зручності хвата (тримання) вудлища. Для хорошого сходження нитки, розвантаження бланка, кастингові бланки оснащені великою кількістю пропускних кілець, кільця менші за діаметр і значно низькі ніжки.

Для значно далекого закидання, в кастингових вудилищах, кільця + котушка тримач знаходяться зверху вудилища, це сприяє меншому тертю.

За функціональністю, практичністю кастингові спінінги з легкістю, впевненістю впораються з бажаним трофеєм від 6 кг, застосовувати спінінги кастингові для тролінгу - це для спінінгіста одне задоволення.

Спінінги кастингові виготовляються з:

а) вуглепластика;

б) карбону;

в) графіту

Дуже легкі, жорсткі, пружні моделі кастингових вудлищ відрізняються своєю крихкістю, через що вимагають до себе особливої ​​уваги у використанні.

За своєю конструкцією кастингові бланки бувають:

- одночасні(не розбірні)

- складові(штекерні)

Кастингові одночастні спінінги мають один мінус – при транспортуванні значні габарити, зате серед плюсів – на стику ніколи не буде слабеньких місць.

Спінінги кастингові складні користуються величезною популярністю серед рибалок спінінгістів, які люблять рибалити способом "кастінг". Вони мають крихітну вагу, досить міцні та найголовніше - надійні у використанні.

За своєю довжиною кастингові спінінги бувають різні. Правильний підбір довжини кастингового бланка, справа тонка. Якщо рибалити доводиться з човна, берега, серед очерету, кущів, зарослих дерев, підійдуть короткі бланки від 1.90 до 2.10см.

Коли рибалити з берега і Вам потрібен далекий закид, Вам допоможе кастинговий спінінг від 2.40 - 2.70 см.

Стрій кастингового вудлища залежить від вигинання його під навантаженням, і так:

- Extra Fast (EF) – згинається 1/4 бланка, його вершинки;

- Fast (F) – згинається 1/3 бланка;

- Moderate (M) – згинається 1/2 довжини всього бланка;

- Slow (S) – згинається практично весь бланк.

Потужність спінінга кастингового:

- UL (Ultra Light 0-7г);

- L (Light 3-10г);

- ML (Medium Light) 5-25г;

- М (Medium 10-30г);

- MH (Medium Heavy 15-40г);

- Н (Heavy 20-60г);

- EH (Extra Heavy 60+г).

Пропускні кільця в кастингових вудлищах зазвичай з вставками високоміцного матеріалу, а лапки кілець - жорсткі, акуратно покриті лаком без потік.

Підібрати кастингове вудлище під Ваш спосіб лову, Вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Доктор-Фишинг..

Вгору