Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Котушка спінінгова Favorite

Спінінгові котушки Favorite

Рибальські снасті успішного українського виробника рибальських снастей не один десяток років тішать вітчизняних любителів риболовлі. Спінінгові котушки Favorite - це висока якість складання, перевірені технології та демократичні ціни.

Дешевше та якісніше

Продукцію компанії з основними виробничими потужностями на території України відрізняє висока якість, що жорстко контролюється на кожному етапі, що дозволяє мінімізувати брак. Залучення до тестування вихідного продукту іменитих рибалок-спортсменів дозволяє проводити ідеальну «обкатку» котушок у «бойових» умовах типових для наших широт водойм та максимально можливих навантажень. Великий інженерний штат працює над удосконаленням передових світових технологій, вносячи в них власні напрацювання, тим самим наближаючи вироби до досконалості. Моделі представлені на сайті інтернет-магазинуdoctor-fishing.сom.ua.

Використовувані технології

AirLite Gear – високоякісний авіаційний алюміній, захищає механізм від корозійних процесів, знижує вагу та сприяє плавності ходу.

Feather Light Rotor - зменшення інерції за рахунок застосування карбо-пластикового ротора.
Airlite Rotor - спінінгові котушки Favorite оснащені роторами з малою вагою, що покращує хід, а значить дає можливість за рахунок збільшення чутливості контролювати приманку.
Carbo Drag - у виготовленні гальмівних дисків використаний карбон. Включення фрикційного гальма відбувається миттєво, при цьому досягається підвищення верхніх меж навантажень.

Популярні моделі

Серед найбільш затребуваних (і представлених в інтернет-магазині  doctor-fishing.сom.ua) у вітчизняних любителів риболовлі, а значить моделей котушок Favorite, що купуються:

Favorite X1 - спінінгова котушка з переднім приводом, виготовлена ​​із застосуванням технічних інновацій: миттєвим антиреверсом, шпулею, покритою нітридом титану, дев'ятьма шариковими і 1 роликовим підшипником і швидкісною головною парою (передаточне число 5.2:1). Популярні розміри від 2000 до 4000.

Hurricane - ультралайтовий практичний варіант. У виріб застосовуються інноваційні технічні розробки з відмінним співвідношенням ціни та якості, корпус полегшений, застосування сучасної системи намотування. Надає можливість лову хижака на легкі снасті.
Sapphire – котушка оснащена миттєвим антиреверсом, тяговитою головною парою шестерень, металевою шпулею, сімома підшипниками та полегшеним графітовим корпусом.

Вгору