Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Котушка Daiwa

Спінінгові котушки Daiwa

Японський виробник утримує одну з лідируючих світових позицій у виробництві снастей для риболовлі. І намагається випереджати своїх конкурентів у всіх аспектах. Тому спінінгові котушки Daiwa настільки популярні у любителів і профі в усьому світі, і зустріти їх можна у всіх спеціалізованих магазинах, зокрема інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua.

Надійність та комфорт

Історія інженерних досліджень почалася в середині 20-го століття і на початку 60-х безінерційні котушки стають відомими на світовому ринку. Фірма стабільно тримає курс на бездоганну надійність своїх виробів та зручність їх використання. Розроблена інженерами на початку третього тисячоліття технологія Digigear підвищує точність роботи, ККД та значно збільшує експлуатаційний термін виробу. Цей привід присутній виключно в котушках Daiwa. Використання розробленого сплаву Air-Metall, що не поступається за міцністю алюмінієвим, але на третину легше і набагато дешевше, безпосередньо впливає на кінцеву вартість продукту. 

Тонкості вибору

Безінерційні спінінгові котушки Daiwa випускаються у 50 серіях, що дещо ускладнює вибір. Вимоги необхідно пред'являти до:

жорсткості та співвісності кінематичної пари;

балансувальної точності;

та матеріалу шестерень.

Сучасні антифрикційні матеріали забезпечують надійну роботу підшипників на десятиліття.

Важлива деталь – габарити. Необхідно визначитися з гаданим типом приманки. Якоюсь частиною «універсальність» має котушка моделі 3000, яка добре працює у широкому діапазоні приманок (10-50 гр.). Але на великий трофей в екстремальних умовах слід вибрати модель 4000. Система ABC сприяє збільшенню дальності закидання незалежно від діаметру шпулі.

Звернути увагу при доборі варто на цифру максимального гальмівного зусилля фрикційного гальма. Вона позначає зусилля, при якому шпуля починає прокручуватися при фіксації гальма для збереження цілісності механізму при перевищенні максимально допустимих навантажень.

Великий модельний ряд на сайті doctor-fishing.сom.ua дасть можливість підібрати котушки за ціною та професійним рівнем. Відмінність у матеріалах, кількості використовуваних елементів, конструкційної складності. Рибалки-початківці можуть зупинитися на бюджетних варіантах. Професіонали віддають перевагу високому класу. Але дотримання стандартів Daiwa і найвищої якості обов'язкове для котушок усіх моделей в інтернет-магазині Doctor-Fishing!

Вгору