Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлище лодочне

Вудлища лодочні/бортові - безпосередньо пристосовані для риболовлі з трапу моторки, плоскодонки, човна. Особливість бортових бланків у тому, що їх ніде ніхто не наголошував на відокремленому класі рибальської галузі. Відгуки про лодочні вудлища говорять, що снасть використовується для риболовлі білої риби на глибоких містечках в непрямій близькості від човна, цим і породжені її раціональні тонкощі. Даний тип вудлищ пропонує Вам інтернет-магазин Доктор-Фишинг, а зібрати їх не складе труднощів самостійно рибалці професіоналу і початківцю.

Сама назва "лодочне" говорить сама за себе, для використання (рибалки) з човна, частенько ще досвідчені рибалки називають - бортове вудлище. Для лодочних (Бортових) вудок немає індивідуального оснащення, але її, зокрема, використовують для полювання за білою рибою особливо на глибинах.

Монтаж снасті лодочної вудки простий і любителі рибалити з човна монтують оснастку самостійно, аналізуючи при цьому місце лову та глибину. Якщо рибалити на глибині від 4-х метрів, рекомендується використовувати лодочне вудлище від 2-х метрів у довжині, тест 50+ з котушкою.

У будь-якому випадку рибалка походить з човна, а значить далеких закидів робити не треба, але треба не забувати, що при клюванні, риба може піти під човен і Вам треба буде впевнено виважувати його і обійти всі обережності. Для зручності, в таких ситуаціях рекомендується використовувати короткі лодочні вудлища з жорстким хлистом, але м'яким кінчиком, можливо кивок.

Для різноманітності наживки, снасті, при лові з човна досить два, три лодочні (Бортові) вудлища. Але це на Ваш розсуд.

Вибрати лодочне (бортове) вудлище Вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Доктор-Фишинг.

 

Вгору