Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлище G.Loomis

Унікальність – перше слово, що спадає на думку для характеристики, коли детальніше розглядаєш спінінгові вудлища G.Loomis, що випускаються виробником у широкому асортименті. Вони вважаються одними з найкращих у світі, хоча американська компанія орієнтується на свого внутрішнього споживача, у якого критерії вибору особливі, дещо відмінні від загальноприйнятих. Звідси й особливі технічні параметри бланків, які можна придбати в інтернет-мазині doctor-fishing.сom.ua.

Специфічні особливості

Вудлища здебільшого короткі і виготовляються цільними, що може дещо утруднити транспортування (коли йдеться про громадський транспорт). Але безпеку забезпечує тубус. І натомість любителі рибалки отримують міцність та високу чутливість виробу, що дозволяє тримати проводку під повним контролем. Ще один предмет для гордості виробника – мала вага, що для твічингу та джигу є найважливішим фактором. Легкість сприяє точності рухів та меншій стомлюваності.

Може дещо здивувати величину заявленого тестового діапазону. Жорсткість, легкість, дзвінкість, якими є спінінгові вудлища G.Loomis дисонують з цифрою в 7 грам. За відчуттями, її сміливо можна перевищити втричі. І це можна робити на практиці, використовуючи потрібні приманки у конкретному випадку та контролюючи поведінку вудлища. Тестовий діапазон призначений для позначення оптимальної поведінки снасті при джиговому лові баса, який відрізняється від звичного джига, і вимагає, щоб вершинка була чутливою і не перевантаженою. Вудлища не для басового лову мають «зрозумілий» нам діапазон ваги приманок.

Кільця

Rec Components виготовляє ці кільця, що не мають вставок, відрізняються міцністю і витримують величезні навантаження на вигин. При цьому шнури у роботі їх не ушкоджують. G.Loomis пропонує прихильникам риболовлі безліч різних позицій свого асортименту, які можна знайти у каталозі інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua. Короткі вудлища для басу та легкі, зручні у користуванні довгоміри поєднує в собі легкість, жорсткість та чутливість. Монолітні вершинки-вклейки у американського виробника відсутні (на відміну японських моделей). Пояснюється це національною специфікою. Але басовим цілителям від G.Loomis важко знайти альтернативу на сучасному ринку рибальських снастей.

Вгору