Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Термопродукція риболова

Каталог інтернет-магазину Доктор-Фишинг представлений якісною категорією Термопродукція: Zojirushi, SKIF Outdoor. Термопродукція для комфорту на риболовлі - це: термокухлі, термоси, харчові термоконтейнери, набори для ланчу, термосклянки.

Зносостійкість, легкість термопродукції, що базується на якісній вакуумній колбі - гарантія зручностей на природі.

Сучасна термотехнологія дає чудовий ефект підтримки необхідної температури вмісту. Представлена ​​термопродукція ефективна, компактна та зручна. Температура у закритому стані тримається 24 години.

Вся термопродукція не залишає внутрішній запах, вміст у термосі на 100% у вихідній якості.

Купуючи термопродукцію в інтернет-магазині Доктор-Фишинг, Ви завжди зможете насолодитися гарячими напоями, їжею в подорожі, рибалці, полюванні.

Термопродукція - надійні товари для цінителів релаксу! Рибалка, полювання, туризм, та просто, виїзд на природу разом із сім'єю на уїк-енд ніколи не обійдеться без жратви, яку ми часто беремо. Для вирішення оптимального ми застосуємо пластмасові лоточки, термостійкі ємності з герметичними кришками... А часом просто целофанові кейси або харчову плівочку, в яку загортаємо сендвічі. І тільки 35-43% шанувальників інтенсивного релаксу, якщо не менше, щоразу розкладають продукти в термостійкі контейнери з термо- та гідроізоляцією та в термосумки.

Вгору