Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінги Zemex Rexar Boat Master

Якщо Ви хочете придбати бланк, що б відповідало ціна-якість, то Zemex Rexar саме для Вас.

Спеціально під риболовлю джигом з човна, виробники спроектували спінінг Zemex Rexar. Ця лінійка має високу чуйність і надшвидкий стрій, що запросто дозволить рибалці спінінгісту прострелити вигідне місце, та чітко передати клювання в руку рибалці і обчислити надпотужну хижу пащу - це саме Ви знайдете в серії Земекс Рексар.

Що цікаво, так це те, що в концепцію Zemex Rexar ліг найновіший матеріал Skyflex 36T, а за дальність закидання відповідає нова інженерія - Evo Light і система H.S.T, які значно збільшують інтуїцію і в'яжучі речовини бланка.

Інтер'єр спінінгів Zemex Rexar виконаний у брендових кольорах і гармонує надзвичайно симпатично, вони чудово поєднуються з більшістю новітніх, якісних котушок не лише за технічними класифікаціями, а й за естетичною складовою.

Будь-який спінінгіст як початківець так і спортсмен професіонал зможе підібрати спінінг Земекс Рексар під свої потреби, за рахунок старанно обдуманої та прорахованої дизайнерської лінійки. А наші менеджери інтернет-магазину Доктор Фишинг підкажуть який тест, довжина, стрій Вам підійдуть під Ваші способи лову.

Доктор Фишинг - це Ваш магазин в інтернеті, де Ви постійно зможете придбати спінінги Zemex Rexar і дізнатися справжні рецепти успішної риболовлі.

 

Немає товарів

Вгору