Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Риболовні котушки

Підібрати котушку для риболовлі Вам допоможуть менеджера інтернет-магазину Доктор-Фишинг. Нікому не секрет, що в снасті це головний механізм. Максимальний комфорт рибалки залежить від правильного вибору котушки з урахуванням технічних параметрів всіх елементів.

На барабані котушки вміщено запас волосіні, ще одна функція механізму – її подача та прийом. За конструктивними особливостями та принципом роботи класифікація котушок наступна:

інерційні;
безінерційні;
мультиплікаторні.

І візуально, і внутрішньою конструкцією вони чудові. Параметри, які необхідно врахувати при підборі – безпосередньо розмір котушки, матеріал, з якого виготовлена ​​шпуля, передатне число, характеристики гальмівних механізмів, кількість підшипників та якість виконання. Розглянути та вибрати котушки можна на сайті doctor-fishing.сom.ua.

Влаштування інерційного механізму

Найпростіший і надійний тип конструкції – об'ємний барабан та вісь із системою підшипників. У конструкції входить гальмівні системи, рукоятки для обертального руху та лапки кріплення до вудлища.

У процесі закидання гальмо знімається. Приманки і волосінь, що розкручує, обертає його за інерцією. У потрібний момент після закидання потрібна його зупинка. Цей тип котушки відрізняється:

потужністю;
надійністю;
гарним контактом з рукою (чутливість);
простотою в обслуговуванні.

Все ж таки легкі приманки далеко закинути не вдасться, барабан крутиться швидше сходу волосіні, амплітудний розмах вимагає наявність простору.

Безінерційний механізм

Відсутність сили інерції при закиданні призводить до того, що спінінгова котушка даного типу дає волосіні вільно сходити зі шпулі без утворення «борід». І так складна конструкція піддається постійним інженерним удосконаленням.

Переваги:

універсальність конструкції під будь-який вид снасті;
проста в роботі (добра для початківців);
Висока функціональність.

Слід зазначити популярність і величезний асортимент моделей, оснащених додатковими функціями, що навіть ускладнює вибір. Покупку необхідних котушок можна зробити в інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua. З недоліків можна відзначити - складність у ремонті, вимагає постійного технічного обслуговування і поступається в потужності інерційним моделям.

Мультиплікатори

За рахунок геометрії барабан інерційно обертається особливим чином. Від безінерціонок взяті шестерні передачі, фрикціон і блокування зворотного ходу. Це потужні конструкції для роботи з пристойними навантаженнями (тролінгова, джигова, твічінг та морська рибалка).

Вгору