Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Brain котушка

Безінерційні котушки Brain (Брейн)

У цьому світі змінюється все. І рибалка у цьому сенсі аж ніяк не виняток. Зокрема, практично йде у минуле інерційна котушка. Альтернативою їй є безінерційна. У першій волосіні при закиданні розкручує барабан. Він створює певну інерцію, яку одразу не зупиниш після попадання оснастки у воду. Як наслідок – отримуємо т. зв. бороду. Її усунення забирає чимало часу і, що там казати, нервів.

Щоб уникнути цього, інтернет-магазин «Доктор-Фишинг» радить Вам придивитися до безінерційних котушок. Зокрема тим, що виробляються фірмою Brain.

У чому їхня гідність і, отже, привабливість:

- Ви без проблем закинете будь-який тип оснастки чи приманки;

- кліпси Вашого пристрою не пошкодять волосінь;

- Вам гарантовано контроль за сходом шнура по шпулі при намотуванні.

Інтернет-магазин «Доктор-Фишинг» пропонує котушки для лову різних вудлищ: спінінг, фідер, короп, матч, пікер або болонка. Поряд з котушками Brain, ми пропонуємо й інші: виробництва таких відомих брендів, як DaiwaShimanoFavoriteOkumaPeen. Є в нашому арсеналі та котушки інших виробників.

Їхні позитивні якості – очевидні. І все ж, ще раз наголосимо: українські любителі риболовлі вже дали безінерційним котушкам Brain позитивну оцінку. Вона бездоганна для роботи в найекстримальніших умовах.

Ціни на безінерційні котушки Brain в інтернет-магазині «Доктор-Фишинг» демократичні. Ми вчасно доставимо придбаний товар.

Вгору