Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Favorite Skyline спінінг

Найширша лінійка вудлищ для лову джигом. Основні складові цих спінінгів - це далекобійність, чутливість та потужність.

Моделі Скайлайн діляться на дві серії: це з кільцями Fuji TORZITE і з кільцями Fuji Alkonite. Зміни торкнулися дизайну та деяких фішок.

Посилено комель восьми спрямованою обмоткою OSG, стики посилені карбоном, а не звичайними обмотками. Для цієї серії виробники подбали про транспортування, і моделі оснащені неопреновими чохлами з внутрішньою кишенею для наконечника.

Якщо говорити про рукояті цієї серії, то вона виконана із пробки та карбону. Кидкові якості цієї серії просто вражають.

У серії Favorite Pro Series спінінги Favorite Skyline займають особливе місце. Його основа – бланк – виготовлений ​​з високомодульного графіту, що надає спінінгу необхідну жорсткість.

Спінінг чудово виконує свої завдання при різних варіантах проводок. Це джигове вудлище дозволяє здійснювати проводки на значній дистанції від берега, що разюче відрізняє його від аналогів інших виробників. Його особливість – чутливість, досягнута завдяки високомодульності графіту. 

А вона, погодьтеся, дуже важлива при риболовлі на значній дистанції, коли шнур перестає надавати достатньо інформації від приманки до вудлища. Тому навіть дрібне клювання при використанні спінінгу Favorite Skyline буде Вами помічено.

Favorite Skyline спінінг, який можна придбати в інтернет-магазині «Доктор-Фишинг», оснащені надійним котушкотримачем Fuji VSS.

Немає товарів

Вгору