Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Мультиплікаторна котушка Abu Garcia

Мультиплікаторні котушки Abu Garcia


Все починалося на початку ХХ століття з виробництва кишенькового годинника. Але Друга світова війна змінила напрямок діяльності заводу у бік рибальських снастей. Шведський королівський двір помітив якість виробів фірми, і це сприяло розвитку. Мультиплікаторні котушки Abu Garcia беруть свій історичний старт, і з того часу бренд не здає своїх позицій у світі спортивної (і аматорської) риболовлі.

Від годинника до висококласних рибальських снастей

Шведська компанія виробляє мультиплікаторні та безінерційні котушки. У 50-х роках ХХ століття моделі Abumatic зробили фірму відомою завдяки інженерним інноваціям (механізм рівномірного намотування, розташування котушки під вудлищем, відмінні тегові характеристики). У 1964 році була представлена ​​серія Ambassadeur із використаними сучасними металевими сплавами, підшипниками та налагодженим передавальним механізмом. Разом із мультиплікаторними котушками серія Ambassadeur Revo у виробництві досі.

Мультиплікаторні котушки Abu Garcia, як і інші рибальські снасті та супутня продукція, випускається компанією окремо для кожного регіону: Україна, США, Японія, Європа. Безінерційні системи, створені конструкторами фірми, сприяють дальності закидання до 30 метрів. М'який хід шпулі забезпечують п'ять підшипників. Котушка зручна та практична у використанні. Вибрати цікаву модель можна на сайті інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua.

"У своєму репертуарі"

Abu Garcia вважає за краще дотримуватися власних традицій, що вигідно відрізняє її від інших виробників. Незважаючи на те, що з початку 2000-х компанія дещо здала позиції з продажу, вона не перестає проводити нові дослідження, які виливаються у створення принципово відмінних від конкурентів моделей мультиплікаторних котушок (серія Revo).

Виріб відрізняється легкістю через застосування магнієвого каркасу та боковин із вуглепластику (без втрати жорсткості). Оснащене двоосьовим гальмівним блоком, має 32-міліметрову легку шпулю. Котушка може налаштовуватися під особливості приманок та погодні умови. Передатне число 8.0:1, 9 шарикопідшипників і практично ідеальний підгін механізму сприяє м'якому і тихому ходу. Нові підсерії стали більш конкурентними завдяки низьким цінам та різноманітності передавальних чисел. Відцентрова гальмівна система зручна для лайтового типу лову.

Інтернет-магазин doctor-fishing.сom.ua допоможе у виборі мультиплікаторної котушки. Якість та прагнення до досконалості – відмінна риса бренду, який має шанувальників серед любителів та професійних спортсменів.

Немає товарів

Вгору