Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Екіпірування рибалки

Одяг, екіпірування для спінінгістів

У провідних виробників товарів для риболовлі одяг, екіпіровка для спінінгистів займає особливе місце. Грамотна укомплектованість рибалки сприяє його підготовленості до неординарних ситуацій. Інтернет-магазин doctor-fishing.сom.ua дозволить підібрати якісне екіпірування для будь-яких умов і пори року.

Важливий елемент риболовлі

Сучасна індустрія дає можливість любителям риболовлі займатися улюбленою розвагою в комфорті. одяг для спінінгистів дозволяє почуватися в сухості, теплі та затишку, концентруючись виключно на риболовлі. Сьогодні немає потреби одягатися в будь-що. Асортимент дозволяє:

  • бути в теплі в холодний сезон;
  • захищатися від ультрафіолету з одночасним відведенням вологи та тепла в жарку пору року;
  • захищатись від вітряної погоди;
  • відчувати міцність і надійність при підвищених навантаженнях, не переживаючи за контакти з природними перешкодами;
  • не соромитися в рухах при здійсненні лову.

Особлива увага приділяється термобілизні, поверх якої надягають куртки та штани. 

Одяг має маскувальне забарвлення, що необхідно для лову голавля, форелі, жереха. Кепки та бейсболки покликані захищати від потрапляння ультрафіолетових променів у спекотні літні дні, запобігаючи тепловим ударам. Шапки – чудовий захист від холодного вітру. Для зимової риболовлі потрібні рукавички. Для зручності роботи зі снастями пальці моделі мають бути обрізаними.

Запорука комфортної риболовлі - зручне взуття. Ходовий лов вимагає черевиків або кросівок для запобігання травмам ступнів у ході переміщення складними поверхнями. Непромокаючі моделі стануть у нагоді у весняний та осінній період при зіткненні з вологою та вогкістю. Непромокальні «пінні» чоботи, що зберігають тепло і відводять конденсат, послужать взимку.

Екіпірування

Човен, берег, зима або весна – екіпіровка для спінінгистів є найважливішим елементом, що робить рибалку ефективною. Йдеться про інструменти, рюкзаки, сумки, коробки для транспортування та зберігання приманки та снастей, спорядження для виведення та зберігання трофеїв. Все це можна вибрати на сайті doctor-fishing.сom.ua. Продумано підібране екіпірування допоможе у подоланні будь-яких труднощів. Особлива увага інструментам: робота з ліскою, регулювання та чищення котушок здійснюється плоскогубцями або ножицями, щоб при необхідності підправити гачки, пінцет для вилучення гачків із трофеїв. Все це має бути в арсеналі рибалки.

Вгору