Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінгове вудлище Shimano

У любителів риболовлі спінінгові вудлища Shimano здобули популярність завдяки постійним розробкам нових моделей із застосуванням останніх технологічних нововведень. Тому спінінги компанії займають лідируючі позиції серед провідних світових виробників вудлищ та їх можна знайти на сайті інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua.

Матеріали

Японська компанія випускає снасті для рибальства вже півстоліття. Модернізація технологій та матеріалів – неодмінна умова для успішної конкуренції. Geofibre – матеріал, що використовується у виробництві спінінгів, надає їм потужності та міцності за порівняно недорогою ціною. Висока чутливість дає можливість ідеально відчувати клювання. Інженери дбають і про комфорт любителів риболовлі:

  • низ вудлища оголений для надання впевненості у роботі зі спінінгом;
  • пробкове дерево, з якого виготовляється ручка, оберігає від замерзання пальців на холоді.

Переваги бренду

Спінінги Shimano  відрізняються високою якістю і винятковою надійністю. Вражає широта асортименту з можливістю вибору відповідно до фінансових можливостей. Імовірність зльоту котушок із спінінга наближається до нульової позначки. У виробничу лінійку входять короткі моделі (рибалка з човна) і довгі бланки для лову з берега. Вудлище вимагає дбайливого звернення (змив залишків піску щоб уникнути подряпин карбонового покриття).

Технології

Міцність своїх виробів компанія забезпечує покриттям кремнеземом (подрібненим до наночастин). A ero Guide – технологічний ексклюзив Shimano. Керамічні вставки всередині кілець дозволяють закидати з мінімально витраченими зусиллями. Технологія Vibrasoft робить бланк зручним і чутливим. Він добре лежить у руці з одночасним повним контролем гри приманкою.

Для новачків та рибалок зі стажем

Початківці рибалки можуть успішно освоювати ази риболовлі за допомогою ультралайтового спінінга Shimano Soare в декількох модифікаціях. Прогресивний лад та геофібри в карбоновому бланку за рахунок гарної пружності дають можливість використовувати важкі приманки та змагатися з великою рибою. Виріб оцінять і професійні рибалки. До переваг можна віднести і прийнятну ціну. Підібрати моделі, що цікавлять, можна зайшовши на сайт doctor-fishing.сom.ua. До бюджетних варіантів відноситься модель Shimano Vengeance CX з різним тестом. Геоволокно дозволяє витримувати великі навантаження, зберігаючи міцність та еластичність.

Вгору