Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінгове вудлище Sportex

Спінінгові вудлища Sportex

Німецький виробник чудово зарекомендував себе у вітчизняних любителів риболовлі. На ринки східноєвропейських країн бренд вийшов ще у 90-х роках минулого сторіччя. Спінінгові вудлища Sportex увібрали в себе німецьку якість і добротність. Центральний офіс концерну Octert, який об'єднав кілька риболовних торгових марок, влаштувався в Мюнхені.

Світові технологічні стандарти німецького виробника

Над репутацією компанія працювала довгі роки та підтримує її постійними дослідженнями в галузі інноваційних технологій та їх впровадженням у свої вироби. Дослідження у матеріалознавстві є основою успіху фірми. Високоякісний карбон піддається спеціальної обробки з комбінуванням кевлару, карбонових волокон, Zylon, Boron. Результат - створення бланків для всіх видів риболовлі з необхідною міцністю на вигин, розтяг, удар, опором руйнування та швидкістю відновлення фізичних параметрів. Моделі можна підібрати на сайті інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua.

Одна з унікальних технологій виробника – хрестове намотування Sportex Helicore Blank. Результат її застосування – легкий та швидкий бланк з підвищеною чутливістю, надійний та довговічний, що забезпечує далекий та точний закид. Неповторності йому приносить унікальний дизайн: сіро-сталеві кольори з лаймовою окантовкою і чорною суцільною рукояттю не дозволять сплутати вудлище ні з яким іншим виробником.

Додаткові переваги:

  • Висока якість комплектуючих. Спиннінгові вудлища Sportex оснащують японською фурнітурою, португальським пробковим деревом або полімером EVA на рукоятку, ергономічним катушкодержателем (все це в базових моделях).
  • Розширені гарантії від виробника. Купуючи топову модель вудки в офіційного представника, покупець отримує на неї 10-річну гарантію та 2-річну на фурнітуру.
  • Надчутливість. Забезпечується високою твердістю сухих бланків. Характеристика необхідна в більшості технік – лов джигом, твічинг з можливістю «просмикування» великих воблерів, тролінг з максимальною реалізацією клювань.

Великий вибір, починаючи від ультралайтових хлистів до снастей для лову щуки або судака. Потужні «Гідри» дозволяють виважувати великі трофеї. Жорсткість прута завжди залишає в ньому запас при великих навантаженнях у боротьбі з великим видобутком. Високомодульний карбон забезпечить повний контроль всього, що відбувається з приманкою. На сайті doctor-fishing.сom.ua можна вибрати відповідні моделі вудлищ.

Вгору