Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Select Master шнур

Риболовний шнур Select Master - преміум-класу вибір для досвідчених рибалок, які цінують якість, надійність своєї снасті. Виготовлений із високоякісних матеріалів, забезпечує чудову зносостійкість, довговічність.

Шнур Селект Мастер має унікальні характеристики, висока чутливість, мінімальне розтягування, що робить шнур ідеальним для лову великого хижака, має відмінну гнучкість, міцність, забезпечуючи надійне з'єднання з гачком, мінімізуючи ризик порвати шнур під час боротьби.

Select Master шнур має спеціальне покриття, гарантує відмінне ковзання, мінімальне тертя при закиданні, виважуванні риби. Це робить шнури Селект Майстер ідеальним вибором для риболовлі на великих відстанях та у складних умовах.

Завдяки широкому вибору кольорів, розмірів, Шнур Select Master адаптований під будь-який вид риболовлі, легко нарізається на потрібну довжину, що робить його універсальним інструментом для будь-якого рибалки.
Шнур для риболовлі Select Master є преміум-класом інструмент, який забезпечить успішний лов навіть у найскладніших умовах.

Немає товарів

Вгору