Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Brain вудлища коропові

Якщо Ви затяті рибалки і інтенсивно займаєтесь ловом коропа, то Ви однозначно виняткову увагу акцентуєте на продуктивні класифікації вудлищ. Тому що під час ловлі їм доведеться посилено протистояти зі злісним виведенням трофейних експонатів. Саме вудлищами Brain Ви рибалитимете надійно за мінімальну вартість яких, Вам запропонує інтернет-магазин Доктор-Фишинг.

Багато відомих модифікацій – це бланки з бюджетної градації, які завжди актуальні серед бувалих рибалок та новобранців. Розкішні карбонові бланки чудово управляються з граничними навантаженнями, коли йде справжня боротьба між карп'ятником і трофеєм. Вудлища Брейн при цьому зберігають свої вихідні робочі особливості.

В інтернет магазині Доктор-Фишинг показані різні модельки корповиків: телескопічні та складові. Кожен із продемонстрованих варіантів відрізняється конкретними своїми особливостями.

  • Телескопічні — зручні у транспортуванні та суттєво виділяються досяжною вартістю. Вони поступаються іноді складовим точності і дальності, коли здійснюємо закидання.
  • Складові - один єдиний мінус - їх довжина навіть у складеному вигляді може досягати до 195 см. Тому у рибалок з'являються деякі труднощі з їх транспортуванням. Складники досить міцні, далекобійні коропові вудилища Brain за загальнодоступною вартістю.

Їх поділяють на: дво- чи тричасткові. У прейскуранті Доктор-Фишинг є понад популярна двочастинна модель Black Diamond, яка характеризується тривалим терміном служби.

Для виконання надточних закидів виробники пропонують варіанти із серії Mission.

До категорії універсальних, можна віднести блискучі серії:  Apex і Classic Carp. У них гідно не дорога вартість, а робочі характеристики, дозволяють практично будь-якому коропятнику виконати свої вимоги.

Немає товарів

Вгору