Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Favorite White Bird NEW

Видатні нововведення вудлищ Favorite White Bird 2020 року – це унікальна топова добірка вудлищ для лову мікроджигом, виробники всерйоз оновили практично все, від старовинної модифікації залишилося тільки найменування.

Дизайн колосальних Favorite White Bird реально ультрасучасний, я б сказав класичний, ідентичний, до мікроджигових вудлищ вироблених в Японії.

Не секрет, що часто спінінги з не дорогої серії далеко не володіють якимось барвистим вираженим строєм, у «Фаворит» Вайт Берд все чітко, будь-яка модель має лад, який підходить під ті цілі для яких воно створювалося.

Матеріал вудлищ Вайт Бьорд затримався первісним і виготовляється з карбону фірми IM24T, але самі бланки значно відрізняються від наступної добірки. Вони стали жорсткішими, легкими і напрочуд чутливішими. Найменша вага модифікації становить всього 70 грам. Абсолютно на всі бланки Favorite White Bird поставлені нові кільця KR-Concept, найлегша модифікація забезпечується однолапими кільцями типу АT, вставки залишилися колишніми LTS.

Блискучі Favorite White Bird WBR1 2020 – модифікована добірка вудлищ для риболовлі джигом. Бланки спінінгів Вайт Бьорд виконані з модульного карбону 24T, але завдяки впровадженню топ-технологій виготовлення, вони набувають чудового ладу і шикарної геометрії.

Чарівні Фаворит Вайт Бьорд - це нововведення сучасних спінінгів для мікроджигового лову. Придбати які Ви зможете в унікальному інтернет-магазині Доктор-Фишинг.

Немає товарів

Вгору