Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлища спінінгові ZEMEX BURIZA

Земекс Буріза чудово підійде для шанувальників рибалки з човна, які вибагливо ставляться до довжини бланків і з благородством похвалять робочі здібності і дивовижний їх лад, а для поціновувачів берегового спінінга - це просто знахідка, працювати ZEMEX Buriza - одне задоволення з класичними різноманітними наживами контролю анімації.

Топовий джиговик серії Zemex BURIZA зверне увагу тих майстрів, які скуштували філософію джигу, пройшли шлях від використання універсальних моделей і виріс до розуміння застосування спеціальних інструментів. 

Джиговик призначений для риболовлі з берега: довге вудлище дає чудові можливості для виконання заключних акордів зі значною різноманітністю «фігур» та темпів.

Вудлища серії Zemex BURIZA – це спінінги, які виготовлені з високоякісного матеріалу SkyFlex 36T. Вони застосовані технології H.S.T. та EVO Light. Саме вони гарантували спінінгам серії Zemex BURIZA чудову чутливість.

Дана серія складається з 6-ти моделей (від Light до Heavy). Поряд із чудовими характеристиками функціональності, їх плюс – невелика вага вудлищ та доступна ціна.

Немає товарів

Вгору