Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Мультиплікаторна котушка

Котушки мультиплікаторні

Незважаючи на те, що мультиплікатори користуються популярністю в морській ловлі, вони мають попит і у рибаків на прісних водоймах. Котушки мультиплікаторні є високотехнологічною модифікацією інерційних механізмів. Дуже популярні серед професіоналів, вимагають особливого звернення, знань конструкції. Ще одна особливість - Мультиплікаторні котушки не дешеві.

Різновиди

В залежності від величини використовуваних приманок «мульти» бувають класичними «бочонками» і «мильницями». Ознакомитися з асортиментом і вибрати підходящу котушку можна в інтернет-магазині doctor-fishing.com.ua Перші потужні і мають більші габарити, розраховані на великі і упористі приманки до 30 гр. Призначені для ривкової проводки з використанням важких і крупних воблерів. Інші котушки в таких умовах довго працювати не зможуть. Механізм повинен бути пристосований до тяги, бути потужним і надійним.

«Мильниця» є низькопрофільною мультиплікаторною котушкою. Вона для легких приманок і шнурів. Ліска або нитка завдяки конструктивним особливостям має менший кут перегибу, а кільца вудлища пропускають їх максимально вільно. Як наслідок - дальній закид легких приманок. Саме для них конструкторами розробляється і вдосконалюється нова лінійка «мильниць».

Виготовляються котушки мультиплікаторні з використанням сплавів, які дозволяють легкому розгону і повороту шпулі та ідеальної роботи всього механізму. А це важливо для лайтової ловлі. Необхідно мати визначені знання та вміння застосовувати їх на практиці для роботи з цим механізмом:

вміння регулювати тормоз;

два раза в сезон змазувати згідно інструкції;

відпрацювати правильный закид.

Переваги

Мультиплікаторні котушки працюють за принципом відмінно від безінерційних котушук, це стосується і характеристик. Чому ж їм надають перевагу спортсмени?

Мощність дає можливість користуватися серйозними приманками, вудлищами, шнурами, а значить, гоніння за великими трофеями.

Простота конструкції забезпечує надійність і довговічність, незважаючи на більші навантаження при експлуатації.

«Мультиплікаторні котушки» не крутять шнури на відміну від спінінгових котушек.

Рибалка на крупного хижака вимагає використання товстого шнура. Мультиплікатор забезпечує зручність і використовує необхідну дальність закидання. Отримати консультацію у виборі котушки мультиплікаторної можна на сайті інтернет-магазину doctor-fishing.сom.ua.

Вгору