Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Човен для рибалки

Човни та мотори для спінінгової риболовлі

Рибалка - це відпочинок, до якого потрібно ґрунтовно підготуватися. А для прихильників серйозної риболовлі  човен і мотор для спінінгової рибалки річ необхідна, оскільки це не тільки снасті, а й техніка, від якої залежить здоров'я та безпека.

Човни

Важкодоступні прибережні ділянки вимагають наявність човна, вибрати та придбати які можна в інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua. Гумові човни сьогодні практично не використовуються. Їм на зміну прийшов матеріал ПВХ, що відрізняються міцністю, зносостійкістю та надійністю в експлуатації. Матеріал не боїться температурних перепадів і не потребує спеціальної обробки при тривалому зберіганні. Човни для спінінгової риболовлі бувають:

  • моторними (кільовими, плоскодонними);
  • гребними (плоскодонки).

V-подібна форма дна кільових човнів сприяють покращенню їх ходових якостей. Плоскодонки зручні при малопотужному моторі або без такого. Надувні плоскодонні варіанти добре себе демонструють у неглибоких зарослих озерах. Кілеві човни з потужним мотором призначені для спінінгової риболовлі в глибоководних водоймах.

Обов'язкова характеристика – максимальна стійкість на воді, адже спінінг потребує чутливості.

Мотори

Сама конструкція човна передбачає можливість поставити мотор для спінінгової риболовлі. Необхідно враховувати розміри, вантажоємність човна, конструкційну можливість використання двигуна (наявність транця), стійкість до безпеки швидкісного пересування. Потужність - головний критерій вибору. У надувних човнах існують обмеження потужності двигуна до 3 л.с.

Вибрати човновий мотор можна в інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua. Необхідно звернути увагу на кілька параметрів:

  • Вага агрегату – відіграє роль у легкості транспортування, економічності у використанні палива;
  • Тип запалення - у звичайному використовують пусковий трос (вважається застарілим варіантом, що вимагає застосування фізичних зусиль), безконтактний електронний відрізняється стабільним запуском і стійкою роботою на малих оборотах.
  • Число тактів - 2-х тактні з малою вагою, великою питомою потужністю, простою конструкцією і швидким набором потужності; 4-хтактні екологічні з малою витратою палива, стабільною роботи в будь-яких режимах, з мінімальним шумом і вібрацією, але мають складну конструкцію, більше за вагою і дорожче за ціною.
Вгору