Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Електронні сигналізатори клювання

Передати миттєво тонке клювання вишуканим чуйним сигналом Вам допоможуть сигналізатори нашого інтернет магазину Доктор-Фишинг. Будь-який рибалка як початківець так і професіонал спортсмен у момент вудіння може зайнятися монтажем оснастки, так як контролювати вудлища і стан волосіні вже не треба, тут Вам допоможуть сигналізатор клювання.

Купити сигналізатори для риболовлі для результативного лову, який значно полегшить Вам рибалку допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Доктор-Фишинг.

Ми пропонуємо різні моделі сигналізаторів клювання. Вони відрізнятимуться як розмірами, конструкціями, так і точністю налаштування.

Особливою популярністю, як свідчить, попит покупців, має моделі: 

Prologic K3 Bite Alarm Set 4+1Prologic R2L Bite Alarm Presentation Set 4+1Fox RX+ 4-Rod Presentation SetFOX Micron MX 4 Rod SetFox Mini Micron X 4 rod Set

Комплекти складаються з 4 сигналізаторів та пейджера-приймача, які повністю водонепроникними ними можна не тільки регулювати чутливість, гучність (п'ять рівнів), але й вибирати режим вібрації та світлодіодного оповіщення.

Вгору