Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінги ZEMEX Viper

Спінінги ВАЙПЕР ТРАУТ - гідна добірка бланків середнього класу в переліку спінінгів ЗЕМЕКС. Рибалки похвалять потребу швидкохідного виважування форелі під час улюбленої риболовлі, де швидкість часто відіграє істотне поняття.

В дизайнерському переліку ZEMEX (бланки середнього класу) не можна не звернути увагу на ZEMEX Viper Trout Series. Відповідь на запитання «чому?» - Простий. Адже ці бланки вдосконалені навмисне для лову форелі. Баланс потужності вудлищ та його в'яжучих речовин – стабільність стрімкого та вдалого виведення цієї моторної риби з використанням безбородих гачків.

Вудлища карколомного переліку ZEMEX Viper Trout Series будуть для дивовижної риболовлі голавля та інших «білих» хижаків на малих річках, придбати які Ви зможете в нашому інтернет-магазині Доктор-Фишинг.

Успіх лову в ставку або річці забезпечують невеликі блешні, що коливаються, які обертаються, силіконові приманки. Не обходиться, ясна річ, і без воблерів найдрібніших розмірів.

Завдяки динамічному строю, всі модифікації ZEMEX Viper Trout дозволяють здійснювати витончену проводку. Успіх у визначенні будь-якого (навіть найдрібнішого) клювання гарантують резонансні властивості бланків ZEMEX Viper Trout. Отже, це – чудовий вибір для успішної риболовлі на Доктор-Фишинг!

Немає товарів

Вгору