Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Favorite Creed Спінінг

Дизайнерський перелік вудлищ Favorite Creed зводиться з 6 спінінгів довжиною 2.29 м і 2.54 м. Виробник позиціонує їх як джигові «інструменти». Незважаючи на це, короткі моделі прекрасно працюють з твічингом воблерів від 100 мм до 130 мм.

Модельний ряд спінінгів Favorite Creed представляють середньостатистичний тарифний спектр. Їм властива лаконічність та універсальність.

Тотальне використання карбону модульності 40 Т у виробництві бланків вудлищ Favorite Creed забезпечило їх максимальне наближення за класифікаціями до таких недешевих Скайлаїнів.

Незважаючи на те, що рукоятка спінінгів Фаворит Крид досить проста, вона грунтовно функціональна. Ці вудлища оснащені міцним катушкотримачем VSS і не бояться навантаження. Досить довжелезний і чіпкий форгрип звужується до бланку (цей аспект важливий для тих, хто любить утримувати на ньому вказівний палець).

Немаловажний той факт, що спінінги Favorite Creed обладнані копіями японських кілець Fuji. Вони розташовані за інженерією KR-Concept і набувають надтонкі та легкі вставки за типом Torzite.

Немає товарів

Вгору