Спінінгова рибалка стала невід'ємною частиною Вашого життя? Незалежно від того любитель-початківець Ви або ставитеся до світу професіоналів, ласкаво просимо до одного з найкращих інтернет-магазинів риболовних снастей doctor-fishing.сom.ua..

Все для всіх

У каталогах представлені риболовні снасті від найкращих світових та вітчизняних брендів, для ефективного лову від FAVORITE, GREYS, SHIMANO, DAIWA, SPORTEX, G.LOOMIS, Ever Green, Orient Rods, Savage Gear та багатьох інших провідних виробників до послуг наших відвідувачів. Магазин працює над постійним поповненням асортименту для задоволення потреб любителів спінінгового, коропового, фідерного лову. У каталозі представлений широкий вибір вудлищ спінінгів, котушок, підсаків, шнурів, тубуси, флюорокарбон, допоміжних інструментів, складних меблів, човнів, моторів, наметів, спальників, взуття, одягу та ін. Товари представлені в різних цінових категоріях, але з незмінною якістю.

Наші переваги

Команда магазину націлена на комфорт своїх покупців та пропонує:

  • високоякісні товари;
  • цінову доступність;
  • різноманітність асортименту;
  • зручність та оперативність доставки;
  • акції та дисконтні програми;
  • професійне консультування та допомогу у виборі снастей.
  • гарантію на придбаний товар.

Простота замовлення та покупки

Витрата часу на обхід магазинів для риболовлі не найкращий варіант. Інтернет-магазин doctor-fishing.сom.ua пропонує заощадити час і енергію, і в спокійній атмосфері в зручному для покупця місці вивчити пропозиції та порівняти ціни на товари, що цікавлять. Структура сайту проста і зрозуміла на інтуїтивному рівні, тому зробити замовлення необхідного можна просто перебуваючи на рибалці в будь-який час доби. Ми до Ваших послуг щодня. Вибрану продукцію в максимально стислий термін буде відправлено за вказаною адресою зручною для клієнта службою доставки. Ми постійно вдосконалюємося разом з нашими покупцями.

Декілька факторів чому потрібно відвідувати саме риболовний інтернет-магазин "Доктор-Фішинг"

Якщо Ви торкнулися вибору, підбору снастей, то Ви потрапили куди слід. У нашому магазині гігантський прейскурант товарів для спінінгової, фідерної, коропової риболовлі, а досвідчені риболови спортсмени дадуть змістовну інформацію при виборі снастей. Ось кілька аспектів чому саме Доктор-Фішінг:

а) Правильна допомога — рекомендація при виборі товарів — це основний наш меседж;

б) Наші клієнти і є нашими друзями, що допомагає надалі організовувати практичні, цікаві майстер-класи;

в) Продавці — це практикуючі риболови — спортсмени, які постійно порадять і дадуть цікаву, корисну рекомендацію;

г) Ви не морочитиметеся з оплатою, тому що ми Вам пропонуємо будь-які, підходящі Вам способи - по картці, готівкою або наложеним платежем;

д) Доставляємо до будь-якої точки України та країни СНД;

е) У нас постійно працюють різні акції, знижки та розпродажі— все для наших дорогих друзів — рибалок;

є) Вам просто потрібно зайти на наш сайт, натиснути потрібну Вам категорію і Ви переконаєтеся, що вся необхідна Вам інформація буде у Вас перед очима.

Ласкаво просимо за покупками в риболовний інтернет-магазин Доктор-Фішинг!