Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Котушка коропова

ВИБІР КАРПОВОЇ КОТУШКИ!

Короп – солодка здобич у всіх сенсах цього слова. І бажання його зловити актуалізує питання необхідних цього снастях. Зокрема, про те, яке вудлище використовувати, яку котушку підібрати для такої риболовлі.

Безліч товарів, які пропонують сьогодні виробники, просто збиває з пантелику і створює додаткові проблеми пошуку відповіді на таке важливе питання.

Інтернет-магазин Доктор-Фишинг підкаже Вам найважливіше:

1) Для лову коропа, враховуючи його вагу і силу, важливо, щоб котушка була міцною. Її зовнішній вигляд – справа другорядна. Головне, щоб котушка витримала акт Вашої боротьби із рибиною.

2) Оскільки риболовля коропа передбачає значну дальність закидання, важливо підібрати оптимальну котушку та діаметр її шпулі. Якщо Ви орієнтуєтеся на велику рибу, алгоритм роздумів повинен бути таким: чим більша товщина волосіні, тим більшою має бути і шпуля: вона має вміщувати необхідний її запас. Адже хижак у якийсь момент може піти на глибину, а це зумовить завдання стравлювання волосіні до того моменту, коли хижак втомиться і не перестане чинити опір. Отже, діаметр шпулі має бути значним (від 5000 і більше).

3)Форма шпулі має бути обтичною, правильною: від цього значною мірою залежить дальність закидання.

4) Шпуля виготовляється головним чином з титану та нержавіючої сталі. Таким чином, термін її дії є значним і на ній можна не економити.

5) Дуже бажано, щоб котушка була оснащена спеціальним механізмом, який дозволяє скидати ліску не відкриваючи при цьому ліскоукладач (т.зв. система бейтраннера). Він розташований у задньому відсіку котушки. Після натиску на скобу відбувається поступове звільнення волосіні з котушки.

Наостанок згадаємо про фрикціонне гальмо на котушці, що знаходиться безпосередньо на шпулі. Цей механізм буває двох видів: швидкий та плавний. Максимальна жорсткість і навпаки включається одним оборотом (залежно від того, в який бік ви прокрутите фрикціон).

Фрикціон – ефективний помічник карп'ятника: він спрацьовує тоді, коли рівень навантаження на котушку посилюється. В автоматичному режимі це забезпечує швидке стравлювання волосіні зі шпулі.

Вгору