Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Каталог котушок Okuma

Котушки Okuma (Окума)

Корпорація Okuma виготовляє загальнодоступні та витривалі котушки, саме це дозволило відвоювати повагу та затребуваність серед рибалок не лише в Україні. Ці натхненні апарати прості в обслуговуванні, а використовувати їх треба як на простій рибалці, так і в найважчих умовах, а змагатися з гідними трофеями - це розкішне задоволення. 

Безінерційні котушки Окума для будь-яких видів риболовлі!

Серед усіх модифікацій, кожен рибалка зуміє підібрати котушку для абсолютно будь-якого виду риболовлі, чи це спінінг, матч, болонку, фідер або короповий лов.

Над усіма котушками, виробники роблять перелік тестів, які дозволяють модернізувати їх компонування та зовнішній механізм. 

Наші клієнти, та й ми самі, зуміли переконатися, що рибалка з котушками Окума дозволяє сконцентруватися на самому процесі, неважливо від того які види наживок і оснасток Ви задіюєте з вашим бланком.

У прайс-листі нашого сайта продемонстровано величезний вибір товарів для рибалки. Для цінителів такого релаксу ми можемо надати високоякісну амуніцію та обмундирування, човни та мотори. 

Вартість на безінерційні котушки Okuma в інтернет-магазині Доктор-Фишинг.

Потрібно обумовлювати, що провідні котушки, з безліччю передостанніх нанотехнологій не можуть коштувати дешево за обґрунтуванням. Потрібно віддати перевагу імпортеру, навіть бюджетні модифікації набувають чудової якості.

Вгору