Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Вудлища серфові

Вудлище серфове - спеціально розроблене для морського лову з берега. Є штекерні та телескопічні серфові вудки, які мають захист від солоної морської води. Особливо приємно рибалити серфовими вудлищами з берега тільки тому, що довжина вудлища просто здивує будь-кого, від 3.9 до 5 метрів і заробити найдальший закид, не складе труднощів.

Надійний і в той же час потужний комель серфового вудлища + вершинка (інформативна) в різнокольорових кольорах робить бланк по-справжньому вишуканим. По-перше, вудлище легко справляється з найдальшим закидом, де актуально на морській риболовлі за полюванням на пілінгаса, а спостерігати за інформативною вершинкою під час клювання - це реальна насолода. Реальний закид серфового вудлища - це 100 - 150 метрів, оснащення - 90 - 250 грам. 

Серхова вудка бюджетного сегмента, зроблена з композитного матеріалу бо - скловолокна, дорожчі (якісні) вудлища - карбону.
Карбонові серфові вудлища часто використовують фідеристи і цінителі коропової риболовлі, як правило, для загодівлі, оскільки вудилища стійкі до перевантажень і чіткі в закиданні.
З підбором вудлища для риболовлі з берега на морі, Вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Доктор-Фишинг.

Вгору