Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Фідерні вудлища Brain

Словосполучення «фідерна рибалка» вже давно узвичаїлося серед рибалок і не викликає здивування в їхньому середовищі. Реальність сьогоднішнього дня – не лише змагання з фідерного лову професіоналів, а й активне їх використання тими, хто до цього клубу не має жодного відношення. Увага останніх часто фокусується на фідерних вудлищах Brain.

Його модельний ряд - значний і задовольняє потреби тих, хто віддає перевагу різним способам лову: короповий або фідерний з поділом по класах. Більше того, фідерні вудлища Brain створені для рибалок з різним рівнем майстерності: від новачків і до профі – майстрів карпфішингу та фідера.

Всі моделі, вироблені торговою маркою Brain, створені з високоякісного карбону. При підборі фурнітури виробник віддав перевагу якості. Тому в жодному з фідерів Ви не знайдете дешевих аналогів його компонентів.

Відмінна риса цих вудлищ - чудові кидкові якості та чутливість. Ідеальне розташування кілець на бланку забезпечує рівномірний розподіл навантаження під час підсікання.

Фідерне вудилище Brain – Ваша гарантія успішної та захоплюючої риболовлі. Свідченням цього є постійний інтерес до товарів цієї торгової марки не тільки в Україні, а й країнах СНД. Фідерні вудилища Brain мають всі якості, властиві аналогічним товарам дорожчих брендів, придбати які Ви зможете в інтернет-магазині Доктор Фишинг

Немає товарів

Вгору