Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Спінінги Zemex

Концепція будівництва бренду ZEMEX виникла на початку 2009 року. Набуваючи непоганих взаємовигідних взаємин з Корейським підприємством NS Industrial, воно шанується своїми бланками, було сприйнято колективне прийняття породити економ-клас бренду для європейського споживача. Ексклюзивні технології та матеріали дозволили породити спінінгові вудлища для різних обставин лову.

Інтернет-магазин Доктор-Фишинг рекомендує рибалкам спортсменам просторий прейскурант рибальської продукції. У нас можна знайти все, що може стати в нагоді як рибакові-початківцю, так і професійному спортсмену. У нас ви зможете придбати спінінги Zemex за цілком обґрунтованою вартістю.

На сьогоднішній день прейскурант включає в себе спінінгові бланки для лову з берега джигом, човнові вудлища, спінінги легкого класу для лову озерної і прісноводної форелі, а також вудки для морського лову. Усі вудлища проектуються та перевіряються найвідомішими рибалками-спортсменами, які багаторазово домагалися перемог на різноманітних міжнародних змаганнях.

Спінінги Земекс - це забезпечена стійкість, довговічність і міцність.

На найгідніших умовах саме і побудована вся дизайнерська серія корпорації. Спінінги реально тестувалися в польових обставинах, зазнаючи немислимих навантажень. Цим пояснюється їхня «витривалість», раціональність і при господарському поводженні – надзвичайно тривалий термін експлуатації.

Корпорація ЗЕМЕКС здійснює спінінгові вудлища аматорського рангу, середнього роздрібного модуля і спортивні вудлища найвищого класу, що дає перспективу будь-якому рибалці підібрати взаємоприйнятну снасть для себе.

Придбати вудлища Zemex на нашому сайті Доктор-Фишинг досить просто. Продемонстровані модифікації мають всі переваги, витрачені розробниками даного бренду. Навіть найвимогливіший рибак, знайде собі свою надійну зброю для вудіння.

Осмислюючи обставини нинішньої риболовлі, компашка ЗЕМЕКС відтворює спінінги, які зроблять вашу ловлю безперечно неповторною.

Спінінги Земекс розрізняються ультрасучасним декором, вони дуже легкі, дзвінкі, укомплектовані ергономічними рукоятками та перевіреними, зручними катушкотримачами. Вудити з ними - це ефективно, захоплююче та захоплююче.

 

Вгору