Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Каталог вудлищ спінінгових Select

Реально, абсолютно вся лінійка вудлищ Селект виконана з надміцного матеріалу, який відрізняється високою надійністю.

Наконечник виконаний з графіту, що робить його надчутливим навіть при нерішучому клюванні. І це для вудлищ великий плюс, тому що відчувати тонкі клювання цим бланком - одне задоволення. Даною верхівкою спінінгіст без жодних сумнівів зробить сприятливий закид на віддалені відстані, навіть якщо приманка надзвичайно ультралегкий воблер, а при виведенні гідних трофеїв, відчуття не передбачувані.

Дуже зручна рукоять, вона надзвичайно комфортно лягає в руку і не сковзає, навіть якщо руки вологі. Виконана вона із матеріалу ЄВА.

На сьогодні, бланки цієї корпорації користуються затребуваністю не тільки серед спінінгістів-початківців, а й у досвідчених рибалок професіоналів. Ми з упевненістю їх називаємо багатофункціональними вудлищами. Спінінги Select завдяки ціновій політиці блискуче застосовуються там, де задіяння дорогих прототипів просто не доречно.

Насправді, Ви можете і не думати який підібрати бланк для себе під свій спосіб лову...оскільки Ви маєте можливість придбати для себе в інтернет-магазині Доктор-Фишинг спінінги Select, які коштують дешево, а якість реально — дорога.

Вгору