Найкращий спосіб перестати думати про щось – просто купити це!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • EUR
  • USD
  • PLN

Котушки мультиплікаторні Shimano

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мультиплікатори Shimano

Японський бренд є одним із визнаних світових лідерів у виробництві рибальських снастей. Мультиплікатори Shimano відрізняються надійністю і практичністю, оскільки компанія напрацювала величезний досвід і у виготовленні використовує унікальні технології та сучасні матеріали.

Технологічні особливості

Ефективна точна робота, яка приносить задоволення, досягається застосуванням багатодискових систем, що дозволяють з великою точністю регулювати гальмо. Перед надходженням у продаж інтернет-магазин doctor-fishing.сom.ua кожний виріб тестує в лабораторних умовах на відповідність якості намотування волосіні, швидкості, плавності та м'якості заданим параметрам.

Відмінні експлуатаційні характеристики, мала вага, відповідність якісних показників вартості роблять Shimano мультиплікаторні котушки популярними у професіоналів і любителів риболовлі. Кожна модель відрізняється власним неповторним дизайном, що підкреслює стиль торгової марки.

Видовий поділ

Залежно від приманок (а отже передбачуваного розміру трофею) «мульти» поділяються на три види:

  • Класика. У середовищі рибалок зветься «бочонок» або «будильник» за віддалену зовнішню схожість. Ці шимановскі котушки для риболовлі, що передбачає велике навантаження. Працюють із приманками 20-100 гр. Зворотний бік великої потужності – значні габарити. Товщина шнура на котушці - 20-30 LB. Механізм розрахований на ривкову проводку із застосуванням великих важких воблерів. Серія Shimano Calcutta популярна завдяки цифровому управлінню. Залежно від наживки та способу закидання в програмі закладено 8 варіантів гальмування. Це спрощує регулювання і скорочує кількість зворотних ходів.
  • Низькопрофільна котушка (або «мильниця») – обмежена застосуванням приманок в 40 гр. Зручні для розміщення в руці, що збільшує чутливість. Завдяки конструктивним особливостям у механізмі зменшено тертя волосіні. Один із представників «мильниць» - серія Shimano SLX XT, наявність відцентрового гальма SSV Infinity. Знайти  потрібну мультиплікаторну котушку та  отримати вичерпну консультацію можна в інтернет-магазині doctor-fishing.сom.ua.
  • Морські мультиплікатори Shimano відносяться до окремої категорії. Вони дозволяють ловити дуже великі трофеї (серія Plays 4000). Це швидше тягові котушки з швидкісним підмотування,  оснащені ємною шпулею та силовою передачею.
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору