Кількість
|
Вартість
|
||
|
Головні відмінності фідерного вудлища від спінінгового - наявність безлічі дрібних пропускних кілець на низеньких тримачах і декількох найтонших змінних верхівок, відведених щоб вудити на різні годівниці, які відрізняються між собою вагою, що характерно, то це те, що вони виступають сигналізаторами клювання. Верхівки набувають різної твердості і дозволяють підібрати ефективну для будь-якої риболовлі вагу годівниці.
Фідерне вудлище - основна відмінність від донки зробленої зі спінінга. Діляться на три класи – легкий (лайт), середній (медіум) та важкий (хеві).
До відокремлених груп віднесемо надлегкий фідер, званий у народі пікером і надважкий, пристосований для лову важкими оснастками на віддалених дистанціях або на сильній течії.
Більшість любителів лову віддають перевагу середньому класу. Це дуже універсальне вудилище, його можна обладнати більшість обставин. Ними можна рибалити практично всюди. Для рибалок-початківців - це щонайменше гідне вудилище.
Тест бланків прямо пропорційний класу. Ці цифри продемонструють потужність бланка і гранично допустиму вагу застосовуваного при лові оснастки.
Середній клас приблизно збігається з ваговим діапазоном від 40 до 80 грам.
Та й звичайно легкий клас дозволяє застосувати оснащення вагою до 40 грам, а важкий - понад 80 грам.
Строй безпосередньо залежить від довжини та класу бланків. Довгі важкі вудилища набувають надшвидкий лад. І навпаки, легкі короткі набувають м'якого параболічного повільного або середнього ладу.
Якщо зіставляти відмінності ладу фідерного вудлища і спінінгового, то загвоздка очевидна значна, оскільки до виконання адекватної підсічки риби бажаний все-таки твердий бланк, вони інша частина входить у роботу лише з обскурації удіння риби чи закиданні.